Apie Mus

ballroom_dances

Šiuolaikiniai šokiai

dancer1 ALA KARPENKO

P rofesionaliai mokytis šokio Ala pradėjo šešerių ir, p er beveik 20 metų trunkančią šokėjos karjerą, šokius buvo metusi bent 5 kartus. Vis dėlto, kaip pati prisipažįsta, negalėdavo be to ištverti daugiau nei 3 mėnesius. Dabar Ala sako: „Labiausiai nelaukiu dienos, kai teks baigti savo profesionalią pramoginių šokių karjerą“.

Jau daugiau kaip 4 metus Ala pati moko pramoginių šokių subtilybių. Jos nuomone, tai – neišvengiama kiekvieno aistra šokiui degančio profesionalo dalia. Tai būdas, kaip visą savo laiką galima skirti šokiui. Pramoginiai šokiai lavina kūną, judesius, laikyseną, padeda atsipalaiduoti ir suteikia elegancijos. „Šokis – ne tik judesys skambant tam tikrai muzikai. Šokis – tai gyvenimo būdas“, - sako Ala.

 

..................................................................................................


dancer2 DALIA KRISTINA KAMAITENĖ

Sportinių šokių klubo "Vijūnas" mama, pramoginių šokių Lietuvoje pradininkė ir šokėja. D. Kamaitienė yra sukaupusi 20 metų konkursinę patirtį, o šokių trenere dirba jau net 50 metų. Tokį atsidavimą sportiniams šokiams turi tikrai ne kiekivienas treneris. Taip pat labai vertinamas yra vadovės atidumas kiekvienam šokėjui, tikslingos pastabos reikiamu metu ir motyvuojantys komplimentai.

 

 

..................................................................................................


dancer1 VIKTORS ŠRUBOKS

Aprašymas ruošiamas
 

 

Studija Vijunas. Visos teises saugomos. 2013